Profil společnosti

Mateřská škola Harmonie Neratovice, V Olšinkách 700, okres Mělník

Aktivní
Příspěvková organizaceZal. 2003100–149 zaměstnanců
IČO: 75001497V Olšinkách 700, Neratovice, 27711

Dalších 7 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2025

Rozvaha

Aktiva 2025

15,82 mil. Kč

23.7 %

Vlastní kapitál 2025

3,379 mil. Kč

109.7 %

Cizí zdroje 2025

12,11 mil. Kč

16.9 %

Míra vlastního kapitálu 2025

21,4 %

69.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2025

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20242025
Stálá aktiva347 tis. Kč258 tis. Kč
Oběžná aktiva12,44 mil. Kč15,56 mil. Kč
Celková aktiva12,79 mil. Kč15,82 mil. Kč
Vlastní kapitál1,612 mil. Kč3,379 mil. Kč
Cizí zdroje10,36 mil. Kč12,11 mil. Kč
Dlouhodobé závazky1,903 mil. Kč3,072 mil. Kč
Krátkodobé závazky9,271 mil. Kč9,367 mil. Kč
Pasiva celkem12,79 mil. Kč15,82 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2025

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2025

75,11 mil. Kč

819.0 %

Čistý zisk 2025

560 tis. Kč

485.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20242025
Tržby8,173 mil. Kč75,11 mil. Kč
Provozní výnosy8,173 mil. Kč75,11 mil. Kč
Náklady na prodané zboží0 Kč
Osobní náklady53,82 mil. Kč57,43 mil. Kč
Odpisy99 tis. Kč88 tis. Kč
Provozní zisk−146 tis. Kč560 tis. Kč
Finanční výsledek823 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−145 tis. Kč560 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk−145 tis. Kč560 tis. Kč
EBITDA−48 tis. Kč649 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 8. 2026