Profil společnosti
Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace
AktivníPříspěvková organizaceZal. 200320–24 zaměstnanců
IČO: 71007407M. Knesla 4056, Zlín, 76001
Dalších 14 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
9,413 mil. Kč
▼ 6.8 %
Vlastní kapitál 2024
7,57 mil. Kč
▼ 6.8 %
Cizí zdroje 2024
958 tis. Kč
▼ 51.5 %
Míra vlastního kapitálu 2024
80,4 %
▼ 0.0 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 7,604 mil. Kč | 7,408 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 2,492 mil. Kč | 2,006 mil. Kč |
| Celková aktiva | 10,1 mil. Kč | 9,413 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 8,12 mil. Kč | 7,57 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 1,976 mil. Kč | 958 tis. Kč |
| Dlouhodobé závazky | 0 Kč | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,976 mil. Kč | 1,843 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 10,1 mil. Kč | 9,413 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
13,91 mil. Kč
▲ 8.2 %
Čistý zisk 2024
−17 tis. Kč
▼ 2087.0 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 12,85 mil. Kč | 13,91 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 12,85 mil. Kč | 13,91 mil. Kč |
| Osobní náklady | 9,962 mil. Kč | 9,765 mil. Kč |
| Odpisy | 238 tis. Kč | 238 tis. Kč |
| Provozní zisk | 843 Kč | −17 tis. Kč |
| Finanční výsledek | 0 Kč | 0 Kč |
| Zisk před zdaněním | 843 Kč | −17 tis. Kč |
| Čistý zisk | 843 Kč | −17 tis. Kč |
| EBITDA | 238 tis. Kč | 221 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 5. 2026