Profil společnosti

Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s.

Aktivní
SpolekZal. 20141–5 zaměstnanců
IČO: 70892288DS: ddgkjxjSp. zn.: L 11405Senovážné náměstí 978, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
70892288
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Spisová značka
L 11405, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Statutárními orgány Komory jsou předseda a místopředseda Komory, z nichž každý jedná samostatně.
Počet členů orgánu
2
Datová schránka
ddgkjxj
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Senovážné náměstí 978, Praha, 11000

Lidé a vlastníci

Jednatelé

VENDULA CHYSKÁ, Mgr. FARAH CURRY

Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Rozvaha 2019

Aktiva

210 tis. Kč

▲ 0.4 %

Vlastní kapitál

187 tis. Kč

▼ 3.1 %

Cizí zdroje

16 tis. Kč

▲ 167.1 %

Míra vlastního kapitálu

88,9 %

▼ 3.5 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2019

Tržby

166 tis. Kč

▼ 8.2 %

Čistý zisk

15 tis. Kč

▲ 357.1 %
Kompletní finance

Časté otázky

Kde sídlí Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s.?

Společnost Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s. sídlí na adrese Senovážné náměstí 978, Praha, 11000.

Jaké má Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s. IČO?

IČO společnosti Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s. je 70892288.

Kdy vznikla Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s.?

Společnost Česká komora tlumočníků znakového jazyka, z. s. vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:06:59.140Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 9. 2026