Profil společnosti
Doan Lai Quang
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 1999
IČO: 69270015Na Hradčanech 1264, Cheb, 35002
Základní údaje
- IČO
- 69270015
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 14. 12. 1999
- Datum zániku
- 12. 6. 2017
Sídlo
Na Hradčanech 1264, Cheb, 35002
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Doan Lai Quang?
Společnost Doan Lai Quang sídlí na adrese Na Hradčanech 1264, Cheb, 35002.
Jaké má Doan Lai Quang IČO?
IČO společnosti Doan Lai Quang je 69270015.
Kdy vznikla Doan Lai Quang?
Společnost Doan Lai Quang vznikla 14. 12. 1999.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 25. 4. 2026