Profil společnosti
Klub mladých Filadelfia, z.s.
AktivníSpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 69206341DS: rgp4fqcSp. zn.: L 4308Studentská 1631, Český Těšín, 73701
Základní údaje
- IČO
- 69206341
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 4308, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Oprávnění zastupovat spolek navenek a jednat jeho jménem mají Předseda výboru a Ředitel. Každý z nich může přitom jednat samostatně. Při zastupování spolku a jednání jeho jménem jsou Předseda a Ředitel vázáni rozhodnutími Členské schůze a Výboru.
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- rgp4fqc
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Studentská 1631, Český Těšín, 73701
Lidé a vlastníci
Jednatelé
ONDŘEJ KYML, JAN CZUDEK, MAREK HLAWICZKA
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Rozvaha 2025
Aktiva
419 tis. Kč
▲ 30.5 %
Vlastní kapitál
295 tis. Kč
▲ 0.9 %
Cizí zdroje
124 tis. Kč
▲ 328.0 %
Míra vlastního kapitálu
70,4 %
▼ 22.7 %
Poslední zveřejněná výsledovka 2025
Tržby
1,143 mil. Kč
▲ 11.3 %
Čistý zisk
57 tis. Kč
▲ 3.5 %
Časté otázky
Kde sídlí Klub mladých Filadelfia, z.s.?
Společnost Klub mladých Filadelfia, z.s. sídlí na adrese Studentská 1631, Český Těšín, 73701.
Jaké má Klub mladých Filadelfia, z.s. IČO?
IČO společnosti Klub mladých Filadelfia, z.s. je 69206341.
Kdy vznikla Klub mladých Filadelfia, z.s.?
Společnost Klub mladých Filadelfia, z.s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:28:43.892Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 7. 2026