Profil společnosti

Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko

Aktivní
SpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 69152616Sp. zn.: L 3613Svatopluka Čecha 122, Luže, 53854

Základní údaje

IČO
69152616
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Spisová značka
L 3613, Krajský soud v Hradci Králové
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Svatopluka Čecha 122, Luže, 53854

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko?

Společnost Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko sídlí na adrese Svatopluka Čecha 122, Luže, 53854.

Jaké má Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko IČO?

IČO společnosti Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko je 69152616.

Kdy vznikla Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko?

Společnost Oblastní šipkový svaz chrudimsko-pardubicko vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:02:00.303Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 26. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 28. 4. 2026