Profil společnosti
Hicham Lahrach
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 1998Neuvedeno
IČO: 67945210Vavřenova 1171, Praha, 14200
Základní údaje
- IČO
- 67945210
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 23. 7. 1998
- Datum zániku
- 23. 3. 2016
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Vavřenova 1171, Praha, 14200
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Hicham Lahrach?
Společnost Hicham Lahrach sídlí na adrese Vavřenova 1171, Praha, 14200.
Jaké má Hicham Lahrach IČO?
IČO společnosti Hicham Lahrach je 67945210.
Kdy vznikla Hicham Lahrach?
Společnost Hicham Lahrach vznikla 23. 7. 1998.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 4. 2026