Profil společnosti

Ján Hadzima

Zrušená
Podnikající fyzická osobaZal. 1998
IČO: 67433154Sokolovská, Rybitví, 53354

Základní údaje

IČO
67433154
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
2. 6. 1998
Datum zániku
11. 11. 2005

Sídlo

Sokolovská, Rybitví, 53354

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Ján Hadzima?

Společnost Ján Hadzima sídlí na adrese Sokolovská, Rybitví, 53354.

Jaké má Ján Hadzima IČO?

IČO společnosti Ján Hadzima je 67433154.

Kdy vznikla Ján Hadzima?

Společnost Ján Hadzima vznikla 2. 6. 1998.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 4. 2026