Viet Nguyen Hoai
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 2000
IČO: 6736876010, Hrádek nad Nisou, 46334
Základní údaje
- IČO
- 67368760
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 6. 10. 2000
- Datum zániku
- 18. 4. 2016
Sídlo
10, Hrádek nad Nisou, 46334
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Viet Nguyen Hoai?
Společnost Viet Nguyen Hoai sídlí na adrese 10, Hrádek nad Nisou, 46334.
Jaké má Viet Nguyen Hoai IČO?
IČO společnosti Viet Nguyen Hoai je 67368760.
Kdy vznikla Viet Nguyen Hoai?
Společnost Viet Nguyen Hoai vznikla 6. 10. 2000.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 4. 2026