Profil společnosti
MS "ČILINA"
AktivníSpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 66341701Sp. zn.: L 2450178, Litohlavy, 33701
Základní údaje
- IČO
- 66341701
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 2450, Krajský soud v Plzni
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
178, Litohlavy, 33701
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí MS "ČILINA"?
Společnost MS "ČILINA" sídlí na adrese 178, Litohlavy, 33701.
Jaké má MS "ČILINA" IČO?
IČO společnosti MS "ČILINA" je 66341701.
Kdy vznikla MS "ČILINA"?
Společnost MS "ČILINA" vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:12:15.242Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 22. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 8. 5. 2026