Sbor dobrovolných hasičů Veletín

Zrušená
Zal. 2014
IČO: 66132835Sedlec-Prčice,

Základní údaje

IČO
66132835
Datum vzniku
1. 1. 2014
Datum zániku
7. 3. 2017

Sídlo

Sedlec-Prčice,

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Sbor dobrovolných hasičů Veletín?

Společnost Sbor dobrovolných hasičů Veletín sídlí na adrese Sedlec-Prčice,.

Jaké má Sbor dobrovolných hasičů Veletín IČO?

IČO společnosti Sbor dobrovolných hasičů Veletín je 66132835.

Kdy vznikla Sbor dobrovolných hasičů Veletín?

Společnost Sbor dobrovolných hasičů Veletín vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 20. 4. 2026