Profil společnosti
Ivan Yurystovskyi
AktivníPodnikající fyzická osobaZal. 1997Bez zaměstnanců
IČO: 65445686Na betonce 114, Praha, 15300
Základní údaje
- IČO
- 65445686
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 21. 8. 1997
- Počet zaměstnanců
- Bez zaměstnanců
Sídlo
Na betonce 114, Praha, 15300
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Ivan Yurystovskyi?
Společnost Ivan Yurystovskyi sídlí na adrese Na betonce 114, Praha, 15300.
Jaké má Ivan Yurystovskyi IČO?
IČO společnosti Ivan Yurystovskyi je 65445686.
Kdy vznikla Ivan Yurystovskyi?
Společnost Ivan Yurystovskyi vznikla 21. 8. 1997.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 9. 2026