MS Diana Vlkaneč, z.s.
AktivníSpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 65248651DS: auy75gdSp. zn.: L 4707131, Vlkaneč, 28564
Základní údaje
- IČO
- 65248651
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 4707, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- /1/ Jménem spolku jedná řádně zvolený předseda, myslivecký hospodář a finanční hospodář, a to každý z nich samostatně. Další členové výboru mohou jednat pouze na základě pověření výboru. Plná moc musí být v takovém případě udělena písemnou formou s přesným vymezením oprávnění a odpovědnosti zmocněné osoby a musí obsahovat věcný a časový rozsah zmocnění. /2/ Osoby oprávněné jednat za spolek jsou řádně voleni na členské schůzi na dobu stanovenou Čl. 11, odstavce 10, písmeno c). Dokladem prokazující zvolení osob oprávněných jednat za spolek je zápis o rozhodnutí členské schůze, o jmenování člena statutárního orgánu.
- Počet členů orgánu
- 7
- Datová schránka
- auy75gd
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
131, Vlkaneč, 28564
Lidé a vlastníci
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: jednatel
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: jednatel
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: jednatel
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 12. 6. 2026Zapsán jednatel — funkce: jednatel
Časté otázky
Kde sídlí MS Diana Vlkaneč, z.s.?
Společnost MS Diana Vlkaneč, z.s. sídlí na adrese 131, Vlkaneč, 28564.
Jaké má MS Diana Vlkaneč, z.s. IČO?
IČO společnosti MS Diana Vlkaneč, z.s. je 65248651.
Kdy vznikla MS Diana Vlkaneč, z.s.?
Společnost MS Diana Vlkaneč, z.s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:02:09.147Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 5. 2026