Profil společnosti
MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR
AktivníZal. 2014Neuvedeno
IČO: 64864332DS: rjavs7pSp. zn.: L 509018, Horažďovice, 34101
Základní údaje
- IČO
- 64864332
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 50901, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za pobočný spolek jedná a podepisuje předseda.
- Počet členů orgánu
- 1
- Datová schránka
- rjavs7p
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
8, Horažďovice, 34101
Lidé a vlastníci
Jednatel
Bc. MARTIN MÍDA
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR?
Společnost MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR sídlí na adrese 8, Horažďovice, 34101.
Jaké má MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR IČO?
IČO společnosti MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR je 64864332.
Kdy vznikla MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR?
Společnost MOTOKROS KLUB Horažďovice v AČR vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T01:13:51.412Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 24. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 27. 5. 2026