Oanh Nguyen Thi Kim
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 1997Neuvedeno
IČO: 64843564Palackého 1309, Cheb, 35002
Základní údaje
- IČO
- 64843564
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 13. 1. 1997
- Datum zániku
- 16. 12. 2013
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Palackého 1309, Cheb, 35002
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Oanh Nguyen Thi Kim?
Společnost Oanh Nguyen Thi Kim sídlí na adrese Palackého 1309, Cheb, 35002.
Jaké má Oanh Nguyen Thi Kim IČO?
IČO společnosti Oanh Nguyen Thi Kim je 64843564.
Kdy vznikla Oanh Nguyen Thi Kim?
Společnost Oanh Nguyen Thi Kim vznikla 13. 1. 1997.
Podobné firmy
- Oanh Nguyen Thi KimPraha
- Oanh Nguyen Thi KimPraha
- Oanh Nguyen Thi KimKralupy nad Vltavou
Firmy na stejné adrese
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 4. 2026