ELITEX SERVICES, akciová společnost

Zrušená
Akciová společnostZal. 1996
IČO: 64053253Opletalova 1418, Praha, 11000

Základní údaje

IČO
64053253
Právní forma
Akciová společnost
Datum vzniku
14. 3. 1996
Datum zániku
15. 12. 2008

Sídlo

Opletalova 1418, Praha, 11000

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí ELITEX SERVICES, akciová společnost?

Společnost ELITEX SERVICES, akciová společnost sídlí na adrese Opletalova 1418, Praha, 11000.

Jaké má ELITEX SERVICES, akciová společnost IČO?

IČO společnosti ELITEX SERVICES, akciová společnost je 64053253.

Kdy vznikla ELITEX SERVICES, akciová společnost?

Společnost ELITEX SERVICES, akciová společnost vznikla 14. 3. 1996.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 4. 2026