TEPLO CZ s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19951–5 zaměstnanců
IČO: 63989158DIČ: CZ63989158plátce DPHDS: s9p3rxzSp. zn.: C 38686Nárožní 2787, Praha, 15800

Základní údaje

IČO
63989158
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
12. 7. 1995
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 38686, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná za společnost samostatně.
Počet členů orgánu
1
Datová schránka
s9p3rxz
Počet zaměstnanců
1–5 zaměstnanců

Sídlo

Nárožní 2787, Praha, 15800

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LIBOR NOHEJL

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Poslední změny

  • 23. 3. 2026Zapsán společníkpodíl 100 %
  • 22. 3. 2026Zapsán jednatelfunkce: ředitel
  • 19. 4. 2017Změna předmětu podnikánínově „Vodoinstalatérství, topenářství; výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona“
  • 19. 4. 2017Změna způsobu jednánínově „Jednatel jedná za společnost samostatně.“
  • 19. 4. 2017Změna sídlaz „Nárožní 2787, Praha, 15800“ na „Nárožní 2787/7a, Praha, 15800“
Celá historie

Předmět podnikání a činnosti

  • Vodoinstalatérství, topenářství
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Spolehlivý plátce
DIČ
CZ63989158
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 451
Zveřejněné účty
43-8887260247/0100115-4168890287/0100131-3079200227/0100
Detail registrace DPH

Dokumenty

  • zakladatelské dokumenty, notářský zápis NZ 47/201116. 2. 2011
  • podpisové vzory16. 2. 2011
  • účetní závěrka [2024] - předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 10.05.2025 · 202419. 5. 2025
Sbírka listin (18)

Časté otázky

Kde sídlí TEPLO CZ s.r.o.?

Společnost TEPLO CZ s.r.o. sídlí na adrese Nárožní 2787, Praha, 15800.

Jaké má TEPLO CZ s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti TEPLO CZ s.r.o. je 63989158, DIČ je CZ63989158.

Kdy vznikla TEPLO CZ s.r.o.?

Společnost TEPLO CZ s.r.o. vznikla 12. 7. 1995.

Je TEPLO CZ s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost TEPLO CZ s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ63989158).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-13T11:26:35.415Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 13. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 13. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 14. 6. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 6. 2026