Profil společnosti

KM AUTEXIM, spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19951–5 zaměstnanců
IČO: 63474182DIČ: CZ63474182plátce DPHDS: 5iafyp5Sp. zn.: C 20279Hulínská 2383, Kroměříž, 76701

Dalších 17 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

10,08 mil. Kč

0.1 %

Vlastní kapitál 2024

9,29 mil. Kč

0.7 %

Cizí zdroje 2024

790 tis. Kč

6.2 %

Míra vlastního kapitálu 2024

92,2 %

0.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva614 tis. Kč321 tis. Kč
Oběžná aktiva9,455 mil. Kč9,759 mil. Kč
Celková aktiva10,07 mil. Kč10,08 mil. Kč
Vlastní kapitál9,227 mil. Kč9,29 mil. Kč
Cizí zdroje842 tis. Kč790 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky842 tis. Kč790 tis. Kč
Pasiva celkem10,07 mil. Kč10,08 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

7,094 mil. Kč

9.4 %

Čistý zisk 2024

1,063 mil. Kč

15.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby6,484 mil. Kč7,094 mil. Kč
Provozní výnosy6,484 mil. Kč7,129 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,835 mil. Kč1,941 mil. Kč
Osobní náklady2,746 mil. Kč3,411 mil. Kč
Odpisy227 tis. Kč293 tis. Kč
Provozní zisk1,652 mil. Kč1,411 mil. Kč
Finanční výsledek−44 tis. Kč−55 tis. Kč
Zisk před zdaněním1,608 mil. Kč1,356 mil. Kč
Daň z příjmů346 tis. Kč293 tis. Kč
Čistý zisk1,262 mil. Kč1,063 mil. Kč
EBITDA1,879 mil. Kč1,704 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:15:43.378Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T10:20:27.408Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 14. 8. 2026