Profil společnosti

RM-S FINANCE, s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 1995250–499 zaměstnanců
IČO: 62915240DS: zwcxvu5Sp. zn.: C 35504Na Florenci 2139, Praha, 11000

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

191,9 mil. Kč

87.7 %

Vlastní kapitál 2024

54,95 mil. Kč

97.1 %

Cizí zdroje 2024

136,9 mil. Kč

107.4 %

Míra vlastního kapitálu 2024

28,6 %

5.0 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva5,741 mil. Kč5,741 mil. Kč
Oběžná aktiva96,47 mil. Kč186,1 mil. Kč
Celková aktiva102,2 mil. Kč191,9 mil. Kč
Vlastní kapitál27,87 mil. Kč54,95 mil. Kč
Cizí zdroje66,01 mil. Kč136,9 mil. Kč
Krátkodobé závazky68,65 mil. Kč133,5 mil. Kč
Pasiva celkem102,2 mil. Kč191,9 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

590,2 mil. Kč

15.8 %

Čistý zisk 2024

27,08 mil. Kč

17.1 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby509,9 mil. Kč590,2 mil. Kč
Provozní výnosy509,9 mil. Kč590,2 mil. Kč
Náklady na prodané zboží17,77 mil. Kč20,24 mil. Kč
Osobní náklady462,3 mil. Kč536,2 mil. Kč
Odpisy605 tis. Kč
Provozní zisk28,82 mil. Kč33,35 mil. Kč
Finanční výsledek−5 tis. Kč23 tis. Kč
Zisk před zdaněním28,82 mil. Kč33,37 mil. Kč
Daň z příjmů5,69 mil. Kč6,296 mil. Kč
Čistý zisk23,13 mil. Kč27,08 mil. Kč
EBITDA29,43 mil. Kč33,35 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:38:54.559Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 6. 2026