Profil společnosti
LaMa Operations s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19946–9 zaměstnanců
IČO: 62577565DIČ: CZ62577565plátce DPHDS: evy5qb2Sp. zn.: C 32810Trenčínská 2627, Praha, 14100
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
4,459 mil. Kč
▼ 8.9 %
Vlastní kapitál 2022
3,217 mil. Kč
▲ 4.2 %
Cizí zdroje 2022
1,242 mil. Kč
▼ 31.2 %
Míra vlastního kapitálu 2022
72,2 %
▲ 14.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 102 tis. Kč | 754 tis. Kč |
| Oběžná aktiva | 4,792 mil. Kč | 3,705 mil. Kč |
| Celková aktiva | 4,894 mil. Kč | 4,459 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 3,088 mil. Kč | 3,217 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 1,806 mil. Kč | 1,242 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 1,806 mil. Kč | 1,242 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 4,894 mil. Kč | 4,459 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
11,48 mil. Kč
▼ 2.3 %
Čistý zisk 2022
129 tis. Kč
▲ 1.6 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 11,75 mil. Kč | 11,48 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 11,75 mil. Kč | 11,49 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 8,114 mil. Kč | 7,567 mil. Kč |
| Osobní náklady | 3,387 mil. Kč | 3,676 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | – |
| Provozní zisk | 185 tis. Kč | 196 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −8 tis. Kč | −7 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 177 tis. Kč | 189 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 50 tis. Kč | 60 tis. Kč |
| Čistý zisk | 127 tis. Kč | 129 tis. Kč |
| EBITDA | 185 tis. Kč | 196 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:27:06.732Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T10:18:13.387Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 8. 2026