Xuan Nguyen Huu

Zrušená
Podnikající fyzická osobaZal. 1995Neuvedeno
IČO: 6256847713, Polepy, 41201

Základní údaje

IČO
62568477
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
29. 6. 1995
Datum zániku
10. 8. 2017
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

13, Polepy, 41201

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Xuan Nguyen Huu?

Společnost Xuan Nguyen Huu sídlí na adrese 13, Polepy, 41201.

Jaké má Xuan Nguyen Huu IČO?

IČO společnosti Xuan Nguyen Huu je 62568477.

Kdy vznikla Xuan Nguyen Huu?

Společnost Xuan Nguyen Huu vznikla 29. 6. 1995.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 9. 4. 2026