Profil společnosti

MADAT Š + Š spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19941–5 zaměstnanců
IČO: 62415000DIČ: CZ62415000plátce DPHDS: vpiq747Sp. zn.: C 31982Modřanská 1387, Praha, 14300

Dalších 10 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

1,442 mil. Kč

▲ 16.7 %

Vlastní kapitál 2024

407 tis. Kč

▲ 3491.7 %

Cizí zdroje 2024

1,035 mil. Kč

▼ 16.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

28,2 %

▲ 3009.3 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva375 tis. Kč187 tis. Kč
Oběžná aktiva598 tis. Kč1,132 mil. Kč
Celková aktiva1,236 mil. Kč1,442 mil. Kč
Vlastní kapitál−12 tis. Kč407 tis. Kč
Cizí zdroje1,242 mil. Kč1,035 mil. Kč
Krátkodobé závazky1,242 mil. Kč1,035 mil. Kč
Pasiva celkem1,236 mil. Kč1,442 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,263 mil. Kč

▲ 11.4 %

Čistý zisk 2024

419 tis. Kč

▲ 310.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby2,031 mil. Kč2,263 mil. Kč
Provozní výnosy2,152 mil. Kč2,352 mil. Kč
Náklady na prodané zboží979 tis. Kč895 tis. Kč
Osobní náklady759 tis. Kč722 tis. Kč
Odpisy250 tis. Kč187 tis. Kč
Provozní zisk115 tis. Kč499 tis. Kč
Finanční výsledek−13 tis. Kč−4 tis. Kč
Zisk před zdaněním102 tis. Kč495 tis. Kč
Daň z příjmů–76 tis. Kč
Čistý zisk102 tis. Kč419 tis. Kč
EBITDA365 tis. Kč686 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-18T01:48:30.519Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-17T18:16:59.219Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 18. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 18. 10. 2026Společníci: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 24. 7. 2026