Profil společnosti

Tango pro život, v.o.s.

Aktivní
Veřejná obchodní společnostZal. 1994Neuvedeno
IČO: 62060678DS: axy6ae8Sp. zn.: A 26939Michalovecká 451, Vyškov, 68201

Dalších 9 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2022

Rozvaha

Aktiva 2022

1,044 mil. Kč

▼ 13.2 %

Vlastní kapitál 2022

827 tis. Kč

▼ 17.9 %

Cizí zdroje 2022

217 tis. Kč

▲ 10.7 %

Míra vlastního kapitálu 2022

79,2 %

▼ 5.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2022

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20212022
Stálá aktiva873 tis. Kč873 tis. Kč
Oběžná aktiva330 tis. Kč171 tis. Kč
Celková aktiva1,203 mil. Kč1,044 mil. Kč
Vlastní kapitál1,007 mil. Kč827 tis. Kč
Cizí zdroje196 tis. Kč217 tis. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky196 tis. Kč217 tis. Kč
Pasiva celkem1,203 mil. Kč1,044 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2022

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2022

794 tis. Kč

▲ 2.3 %

Čistý zisk 2022

261 tis. Kč

▼ 34.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20212022
Tržby776 tis. Kč794 tis. Kč
Provozní výnosy776 tis. Kč794 tis. Kč
Náklady na prodané zboží832 tis. Kč868 tis. Kč
Osobní náklady67 tis. Kč62 tis. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk−142 tis. Kč−153 tis. Kč
Finanční výsledek543 tis. Kč414 tis. Kč
Zisk před zdaněním401 tis. Kč261 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk401 tis. Kč261 tis. Kč
EBITDA−142 tis. Kč−153 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-11-08T02:01:00.352Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 8. 11. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 8. 11. 2026Statutární orgány: synchronizováno 8. 11. 2026Společníci: synchronizováno 8. 11. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 4. 11. 2026Registr DPH: synchronizováno 1. 11. 2026Sbírka listin: synchronizováno 19. 7. 2026