Profil společnosti
KARSTU s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1994Neuvedeno
IČO: 61976814DIČ: CZ61976814plátce DPHDS: sefe8hrSp. zn.: C 12370256, Malá Morávka, 79336
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
2,273 mil. Kč
▲ 242.8 %
Vlastní kapitál 2024
818 tis. Kč
▲ 11.4 %
Cizí zdroje 2024
1,33 mil. Kč
▲ 2363.0 %
Míra vlastního kapitálu 2024
36 %
▼ 67.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 233 tis. Kč | 1,537 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 235 tis. Kč | 736 tis. Kč |
| Celková aktiva | 663 tis. Kč | 2,273 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 734 tis. Kč | 818 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 54 tis. Kč | 1,33 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 961 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | −71 tis. Kč | 494 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 663 tis. Kč | 2,273 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
2,265 mil. Kč
▼ 30.8 %
Čistý zisk 2024
103 tis. Kč
▼ 1.9 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 3,272 mil. Kč | 2,265 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 3,272 mil. Kč | 2,402 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 2,851 mil. Kč | 1,896 mil. Kč |
| Osobní náklady | 311 tis. Kč | 182 tis. Kč |
| Odpisy | – | 182 tis. Kč |
| Provozní zisk | 109 tis. Kč | 136 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −4 tis. Kč | −6 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 105 tis. Kč | 130 tis. Kč |
| Daň z příjmů | – | 27 tis. Kč |
| Čistý zisk | 105 tis. Kč | 103 tis. Kč |
| EBITDA | 109 tis. Kč | 318 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:15:54.877Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T10:15:03.317Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 8. 2026