RodéStav, spol. s r.o.
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1994Neuvedeno
IČO: 61536750Vrchlického 830, Liberec, 46014
Základní údaje
- IČO
- 61536750
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 14. 9. 1994
- Datum zániku
- 24. 9. 2025
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Vrchlického 830, Liberec, 46014
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí RodéStav, spol. s r.o.?
Společnost RodéStav, spol. s r.o. sídlí na adrese Vrchlického 830, Liberec, 46014.
Jaké má RodéStav, spol. s r.o. IČO?
IČO společnosti RodéStav, spol. s r.o. je 61536750.
Kdy vznikla RodéStav, spol. s r.o.?
Společnost RodéStav, spol. s r.o. vznikla 14. 9. 1994.
Firmy na stejné adrese
- KVĚTINY EXTRA s.r.o.Liberec
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 4. 2026