Windsor Carlsbad s.r.o.
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1994Neuvedeno
IČO: 61171620Mlýnské nábřeží 507, Karlovy Vary, 36001
Základní údaje
- IČO
- 61171620
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 24. 8. 1994
- Datum zániku
- 10. 2. 2025
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Mlýnské nábřeží 507, Karlovy Vary, 36001
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Windsor Carlsbad s.r.o.?
Společnost Windsor Carlsbad s.r.o. sídlí na adrese Mlýnské nábřeží 507, Karlovy Vary, 36001.
Jaké má Windsor Carlsbad s.r.o. IČO?
IČO společnosti Windsor Carlsbad s.r.o. je 61171620.
Kdy vznikla Windsor Carlsbad s.r.o.?
Společnost Windsor Carlsbad s.r.o. vznikla 24. 8. 1994.
Firmy na stejné adrese
- SD REAL s.r.o.Karlovy Vary
- Windsor Spa Hotel s.r.o.Karlovy Vary
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026