Sbor dobrovolných hasičů Vícemil
ZrušenáZal. 2014
IČO: 60820055Vícemil,
Základní údaje
- IČO
- 60820055
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Datum zániku
- 15. 8. 2016
Sídlo
Vícemil,
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Sbor dobrovolných hasičů Vícemil?
Společnost Sbor dobrovolných hasičů Vícemil sídlí na adrese Vícemil,.
Jaké má Sbor dobrovolných hasičů Vícemil IČO?
IČO společnosti Sbor dobrovolných hasičů Vícemil je 60820055.
Kdy vznikla Sbor dobrovolných hasičů Vícemil?
Společnost Sbor dobrovolných hasičů Vícemil vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 4. 2026