Profil společnosti
ELCA, spol. s r.o. v likvidaci
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1994
IČO: 60466324Horní Město 35, Brtnice, 58832
Základní údaje
- IČO
- 60466324
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 25. 2. 1994
- Datum zániku
- 12. 2. 2014
Sídlo
Horní Město 35, Brtnice, 58832
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí ELCA, spol. s r.o. v likvidaci?
Společnost ELCA, spol. s r.o. v likvidaci sídlí na adrese Horní Město 35, Brtnice, 58832.
Jaké má ELCA, spol. s r.o. v likvidaci IČO?
IČO společnosti ELCA, spol. s r.o. v likvidaci je 60466324.
Kdy vznikla ELCA, spol. s r.o. v likvidaci?
Společnost ELCA, spol. s r.o. v likvidaci vznikla 25. 2. 1994.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 4. 2026