Profil společnosti

Creative-Company, společnost s ručením omezeným, Teplice, zkráceně: Creative-Company, s.r.o., Teplice

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 199425–49 zaměstnanců
IČO: 60277050DIČ: CZ60277050plátce DPHDS: 6r4wt8xSp. zn.: C 6399Krušnohorská 140, Dubí, 41701

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

2,775 mil. Kč

112.5 %

Vlastní kapitál 2024

−2,554 mil. Kč

5.7 %

Cizí zdroje 2024

5,31 mil. Kč

32.9 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-92 %

55.6 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč1,647 mil. Kč
Oběžná aktiva1,306 mil. Kč1,128 mil. Kč
Celková aktiva1,306 mil. Kč2,775 mil. Kč
Vlastní kapitál−2,707 mil. Kč−2,554 mil. Kč
Cizí zdroje3,994 mil. Kč5,31 mil. Kč
Dlouhodobé závazky393 tis. Kč351 tis. Kč
Krátkodobé závazky3,62 mil. Kč4,978 mil. Kč
Pasiva celkem1,306 mil. Kč2,775 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

14,98 mil. Kč

0.6 %

Čistý zisk 2024

200 tis. Kč

19.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby15,08 mil. Kč14,98 mil. Kč
Provozní výnosy15,08 mil. Kč15,64 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,052 mil. Kč2,145 mil. Kč
Osobní náklady12,47 mil. Kč12,78 mil. Kč
Odpisy0 Kč412 tis. Kč
Provozní zisk438 tis. Kč168 tis. Kč
Finanční výsledek−227 tis. Kč92 tis. Kč
Zisk před zdaněním211 tis. Kč260 tis. Kč
Daň z příjmů43 tis. Kč60 tis. Kč
Čistý zisk168 tis. Kč200 tis. Kč
EBITDA438 tis. Kč580 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:03:34.691Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-06T14:11:38.355Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 6. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 6. 7. 2026