Profil společnosti

Thanh Otisková

Aktivní
Podnikající fyzická osobaZal. 1995Neuvedeno
IČO: 49930281Dvorského 29, Brno, 63900

Základní údaje

IČO
49930281
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
13. 1. 1995
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Dvorského 29, Brno, 63900

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Thanh Otisková?

Společnost Thanh Otisková sídlí na adrese Dvorského 29, Brno, 63900.

Jaké má Thanh Otisková IČO?

IČO společnosti Thanh Otisková je 49930281.

Kdy vznikla Thanh Otisková?

Společnost Thanh Otisková vznikla 13. 1. 1995.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 25. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 20. 4. 2026