Profil společnosti
Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s.
AktivníSpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 48379999DS: 8dnhvtnSp. zn.: L 160639, Dobřív, 33701
Základní údaje
- IČO
- 48379999
- Právní forma
- Spolek
- Datum vzniku
- 1. 1. 2014
- Spisová značka
- L 1606, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Všichni členové výkonného výboru mají právo k písemným a právním úkonům jménem oddílu v plném rozsahu.
- Počet členů orgánu
- 3
- Datová schránka
- 8dnhvtn
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
39, Dobřív, 33701
Lidé a vlastníci
Jednatelé
ZDENĚK ŠEBELLE, ZDENĚK VOSYKA
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s.?
Společnost Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s. sídlí na adrese 39, Dobřív, 33701.
Jaké má Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s. IČO?
IČO společnosti Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s. je 48379999.
Kdy vznikla Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s.?
Společnost Nohejbalový oddíl Pavlovsko, z. s. vznikla 1. 1. 2014.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-27T01:01:09.464Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 27. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 27. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 26. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 1. 9. 2026