Profil společnosti
Thang LE QUANG
AktivníPodnikající fyzická osobaZal. 1994Neuvedeno
IČO: 48359165Československého exilu 2154, Praha, 14300
Základní údaje
- IČO
- 48359165
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 12. 7. 1994
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Československého exilu 2154, Praha, 14300
Rizika a důvěryhodnost
- Insolvenční údaje po přihlášení
- Spolehlivost DPH po přihlášení
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Thang LE QUANG?
Společnost Thang LE QUANG sídlí na adrese Československého exilu 2154, Praha, 14300.
Jaké má Thang LE QUANG IČO?
IČO společnosti Thang LE QUANG je 48359165.
Kdy vznikla Thang LE QUANG?
Společnost Thang LE QUANG vznikla 12. 7. 1994.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 18. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 15. 5. 2026