Profil společnosti
EUROMETA s. r. o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 199325–49 zaměstnanců
IČO: 47973200DIČ: CZ47973200plátce DPHDS: e4dcw4zSp. zn.: C 5432205, Hrabyně, 74767
Dalších 5 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2024
Rozvaha
Aktiva 2024
12,06 mil. Kč
▲ 30.1 %
Vlastní kapitál 2024
5,12 mil. Kč
▼ 5.3 %
Cizí zdroje 2024
6,87 mil. Kč
▲ 78.7 %
Míra vlastního kapitálu 2024
42,4 %
▼ 27.2 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2024
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 0 Kč | 0 Kč |
| Oběžná aktiva | 9,248 mil. Kč | 12,04 mil. Kč |
| Celková aktiva | 9,27 mil. Kč | 12,06 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 5,404 mil. Kč | 5,12 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 3,844 mil. Kč | 6,87 mil. Kč |
| Dlouhodobé závazky | – | 0 Kč |
| Krátkodobé závazky | 3,844 mil. Kč | 6,87 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 9,27 mil. Kč | 12,06 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2024
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2024
31,82 mil. Kč
▲ 34.6 %
Čistý zisk 2024
203 tis. Kč
▼ 58.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Tržby | 23,64 mil. Kč | 31,82 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 29,45 mil. Kč | 38,11 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 20,11 mil. Kč | 28,49 mil. Kč |
| Osobní náklady | 8,775 mil. Kč | 9,302 mil. Kč |
| Provozní zisk | 507 tis. Kč | 249 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −20 tis. Kč | −46 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 487 tis. Kč | 203 tis. Kč |
| Daň z příjmů | – | 0 Kč |
| Čistý zisk | 487 tis. Kč | 203 tis. Kč |
| EBITDA | 507 tis. Kč | 249 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:13:05.544Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:35:38.143Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 26. 7. 2026