Profil společnosti
HEFAS s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 199325–49 zaměstnanců
IČO: 47783907DIČ: CZ47783907plátce DPHDS: k2mifx4Sp. zn.: C 4101Stará 1, Otvice, 43111
Dalších 15 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
30,99 mil. Kč
▲ 6.5 %
Vlastní kapitál 2025
27,38 mil. Kč
▼ 2.6 %
Cizí zdroje 2025
3,608 mil. Kč
▲ 628.9 %
Míra vlastního kapitálu 2025
88,4 %
▼ 8.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 16,55 mil. Kč | 19,68 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 12,36 mil. Kč | 11,29 mil. Kč |
| Celková aktiva | 29,1 mil. Kč | 30,99 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 28,11 mil. Kč | 27,38 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 495 tis. Kč | 3,608 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 495 tis. Kč | 3,608 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 29,1 mil. Kč | 30,99 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
27,71 mil. Kč
▼ 5.7 %
Čistý zisk 2025
−726 tis. Kč
▼ 290.3 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 29,39 mil. Kč | 27,71 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 29,39 mil. Kč | 27,71 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 17,28 mil. Kč | 15,94 mil. Kč |
| Osobní náklady | 11,54 mil. Kč | 11,52 mil. Kč |
| Odpisy | 268 tis. Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −87 tis. Kč | −335 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −99 tis. Kč | −391 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −186 tis. Kč | −726 tis. Kč |
| Čistý zisk | −186 tis. Kč | −726 tis. Kč |
| EBITDA | 181 tis. Kč | −335 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:06:20.680Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:35:09.110Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 6. 2026