DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1993Neuvedeno
IČO: 47717343DS: 85h2zjkSp. zn.: C 3290Hlavní třída 999, Ostrov, 36301
Základní údaje
- IČO
- 47717343
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 16. 6. 1993
- Základní kapitál
- 200 000 Kč
- Spisová značka
- C 3290, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Způsob jednání: a) zastupování - společnost zastupuje ve všech jednáních každý jednatel samostatně b) podepisování - podepisování se provádí tak, že k vytištěnému nebo napsanému jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel s uvedením jména a funkce.
- Datová schránka
- 85h2zjk
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Hlavní třída 999, Ostrov, 36301
Lidé a vlastníci
Statutární orgán
Vlastnická struktura
Fyzické osoby 100 %
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Aktivní firma
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyPoslední změny
- 22. 3. 2026Zapsán jednatel — funkce: ředitel
- 15. 3. 2026Zapsán společník
- 8. 3. 2000Změna způsobu jednání — nově „Způsob jednání: a) zastupování - společnost zastupuje ve všech jednáních každý jednatel samostatně b) podepisování - podepisování se provádí tak, že k vytištěnému nebo napsanému jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel s uvedením jména a funkce.“
- 7. 3. 1995Změna předmětu podnikání — nově „stomatologická laboratoř - fixní náhrady, snímací náhrady, ortodoncie“
- 12. 8. 1994Změna základního kapitálu — nově „200000“
Předmět podnikání a činnosti
- stomatologická laboratoř - fixní náhrady, snímací náhrady, ortodoncie
Časté otázky
Kde sídlí DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o.?
Společnost DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o. sídlí na adrese Hlavní třída 999, Ostrov, 36301.
Jaké má DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o. IČO?
IČO společnosti DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o. je 47717343.
Kdy vznikla DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o.?
Společnost DENTALTECHNIK ZAPPE, s.r.o. vznikla 16. 6. 1993.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-06-12T23:02:30.158Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 12. 6. 2026Statutární orgány: synchronizováno 12. 6. 2026Společníci: synchronizováno 28. 6. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 15. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 29. 4. 2026