Profil společnosti

C & C, spol. s r. o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 199310–19 zaměstnanců
IČO: 47683678DS: hemuqghSp. zn.: C 4635Kosmonautů 842, Karviná, 73401

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

6,471 mil. Kč

11.2 %

Vlastní kapitál 2024

5,624 mil. Kč

9.3 %

Cizí zdroje 2024

847 tis. Kč

21.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

86,9 %

2.1 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva0 Kč0 Kč
Oběžná aktiva7,167 mil. Kč6,343 mil. Kč
Celková aktiva7,286 mil. Kč6,471 mil. Kč
Vlastní kapitál6,203 mil. Kč5,624 mil. Kč
Cizí zdroje1,083 mil. Kč847 tis. Kč
Krátkodobé závazky1,083 mil. Kč847 tis. Kč
Pasiva celkem7,286 mil. Kč6,471 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

16,07 mil. Kč

1.3 %

Čistý zisk 2024

4,411 mil. Kč

11.6 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby15,87 mil. Kč16,07 mil. Kč
Provozní výnosy15,87 mil. Kč16,07 mil. Kč
Náklady na prodané zboží2,405 mil. Kč2,523 mil. Kč
Osobní náklady7,127 mil. Kč8,031 mil. Kč
Odpisy198 tis. Kč
Provozní zisk5,985 mil. Kč5,4 mil. Kč
Finanční výsledek163 tis. Kč171 tis. Kč
Zisk před zdaněním6,148 mil. Kč5,571 mil. Kč
Daň z příjmů1,156 mil. Kč1,16 mil. Kč
Čistý zisk4,992 mil. Kč4,411 mil. Kč
EBITDA6,183 mil. Kč5,4 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:05:39.753Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 10. 8. 2026