Profil společnosti

PRONO KH s.r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 1994Neuvedeno
IČO: 47542497DIČ: CZ47542497plátce DPHDS: hbyvbmdSp. zn.: C 25830Čáslavská 248, Kutná Hora, 28401

Základní údaje

IČO
47542497
DIČ
CZ47542497
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
7. 1. 1994
Základní kapitál
100 000 Kč
Spisová značka
C 25830, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Způsob jednání za společnost: Za společnost jednají a podepisují jednatelé společnosti a to každý samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo vypsanému obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis jednatel.
Datová schránka
hbyvbmd
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Čáslavská 248, Kutná Hora, 28401

Lidé a vlastníci

Statutární orgán

LUBOŠ MARTÍNEK, TOMÁŠ CERMAN

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

Finanční přehled

Rozvaha 2025

Aktiva

1,611 mil. Kč

44.7 %

Vlastní kapitál

808 tis. Kč

12.8 %

Cizí zdroje

662 tis. Kč

152.7 %

Míra vlastního kapitálu

50,2 %

22.0 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2025

Tržby

1,71 mil. Kč

3.0 %

Čistý zisk

91 tis. Kč

4.6 %
Kompletní finance

Předmět podnikání a činnosti

  • hostinská činnost
  • výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona

DPH

Stav ověření není dostupný
DIČ
CZ47542497
Plátce DPH
Ano
Finanční úřad
FÚ kód 452
Zveřejněné účty
43-1098690277/0100
Detail registrace DPH

Časté otázky

Kde sídlí PRONO KH s.r.o.?

Společnost PRONO KH s.r.o. sídlí na adrese Čáslavská 248, Kutná Hora, 28401.

Jaké má PRONO KH s.r.o. IČO a DIČ?

IČO společnosti PRONO KH s.r.o. je 47542497, DIČ je CZ47542497.

Kdy vznikla PRONO KH s.r.o.?

Společnost PRONO KH s.r.o. vznikla 7. 1. 1994.

Je PRONO KH s.r.o. plátcem DPH?

Ano, společnost PRONO KH s.r.o. je plátcem DPH (DIČ CZ47542497).

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-20T02:01:01.856Z)Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-21T14:35:02.592Z)Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakceFinanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPROsobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 20. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 20. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 21. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 12. 6. 2026