Profil společnosti

Do Lai Khac

Aktivní
Podnikající fyzická osobaZal. 1994Neuvedeno
IČO: 47509775Dvořákova 2215, Cheb, 35002

Základní údaje

IČO
47509775
Právní forma
Podnikající fyzická osoba
Datum vzniku
2. 8. 1994
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Dvořákova 2215, Cheb, 35002

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Aktivní firma

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Do Lai Khac?

Společnost Do Lai Khac sídlí na adrese Dvořákova 2215, Cheb, 35002.

Jaké má Do Lai Khac IČO?

IČO společnosti Do Lai Khac je 47509775.

Kdy vznikla Do Lai Khac?

Společnost Do Lai Khac vznikla 2. 8. 1994.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 20. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Sbírka listin: synchronizováno 17. 4. 2026