Profil společnosti

ŠTURM TRANSPORT, spol. s r.o.

Aktivní
Společnost s ručením omezenýmZal. 19921–5 zaměstnanců
IČO: 47153253DIČ: CZ47153253plátce DPHDS: va95z6hSp. zn.: C 3977Jugoslávská 1006, Nový Jičín, 74101

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

8,632 mil. Kč

▲ 6.7 %

Vlastní kapitál 2024

−4,61 mil. Kč

▲ 8.6 %

Cizí zdroje 2024

13,24 mil. Kč

▲ 0.8 %

Míra vlastního kapitálu 2024

-53,4 %

▲ 14.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva647 tis. Kč647 tis. Kč
Oběžná aktiva7,441 mil. Kč7,985 mil. Kč
Celková aktiva8,088 mil. Kč8,632 mil. Kč
Vlastní kapitál−5,044 mil. Kč−4,61 mil. Kč
Cizí zdroje13,13 mil. Kč13,24 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč483 tis. Kč
Krátkodobé závazky13,13 mil. Kč12,76 mil. Kč
Pasiva celkem8,088 mil. Kč8,632 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

2,714 mil. Kč

▼ 57.6 %

Čistý zisk 2024

545 tis. Kč

▲ 391.0 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby6,408 mil. Kč2,714 mil. Kč
Provozní výnosy7,811 mil. Kč3,721 mil. Kč
Náklady na prodané zboží5,548 mil. Kč1,501 mil. Kč
Osobní náklady2,063 mil. Kč1,648 mil. Kč
Odpisy0 Kč0 Kč
Provozní zisk180 tis. Kč572 tis. Kč
Finanční výsledek−69 tis. Kč−27 tis. Kč
Zisk před zdaněním111 tis. Kč545 tis. Kč
Daň z příjmů0 Kč0 Kč
Čistý zisk111 tis. Kč545 tis. Kč
EBITDA180 tis. Kč572 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:09:08.034Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-10-13T06:34:11.389Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Společníci: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 13. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 7. 2026