Profil společnosti

ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci

Zrušená
Společnost s ručením omezenýmZal. 1992Neuvedeno
IČO: 47120576Trojská 164, Praha, 18200

Základní údaje

IČO
47120576
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Datum vzniku
1. 10. 1992
Datum zániku
14. 5. 2026
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Trojská 164, Praha, 18200

Lidé a vlastníci

Vlastnická struktura

Fyzické osoby 100 %
Všichni lidé a vlastníci

Rizika a důvěryhodnost

  • Insolvenční údaje po přihlášení
  • Spolehlivost DPH po přihlášení
  • Zrušená

Finanční přehled

Rozvaha 2022

Aktiva

350 tis. Kč

0 %

Vlastní kapitál

119 tis. Kč

▼ 1.7 %

Cizí zdroje

231 tis. Kč

▲ 0.9 %

Míra vlastního kapitálu

34 %

▼ 1.7 %

Poslední zveřejněná výsledovka 2022

Tržby

0 Kč

Čistý zisk

0 Kč

Kompletní finance

Časté otázky

Kde sídlí ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci?

Společnost ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci sídlí na adrese Trojská 164, Praha, 18200.

Jaké má ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci IČO?

IČO společnosti ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci je 47120576.

Kdy vznikla ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci?

Společnost ELIOT technic, spol. s.r.o. v likvidaci vznikla 1. 10. 1992.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 27. 9. 2026Společníci: synchronizováno 26. 3. 2026Sbírka listin: synchronizováno 30. 5. 2026