TERAMEX spol. s r.o.
ZrušenáSpolečnost s ručením omezenýmZal. 1992
IČO: 46968962U Zastávky 11, Velké Pavlovice, 69106
Základní údaje
- IČO
- 46968962
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Datum vzniku
- 17. 9. 1992
- Datum zániku
- 11. 8. 1997
Sídlo
U Zastávky 11, Velké Pavlovice, 69106
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí TERAMEX spol. s r.o.?
Společnost TERAMEX spol. s r.o. sídlí na adrese U Zastávky 11, Velké Pavlovice, 69106.
Jaké má TERAMEX spol. s r.o. IČO?
IČO společnosti TERAMEX spol. s r.o. je 46968962.
Kdy vznikla TERAMEX spol. s r.o.?
Společnost TERAMEX spol. s r.o. vznikla 17. 9. 1992.
Podobné firmy
- TERAMEX s.r.o.Hustopeče
- TERAMEX-NEWENG s.r.o.Hustopeče
Firmy na stejné adrese
- HUSTA spol. s r.o.Velké Pavlovice
- STIFT Container spol. s r.o.Velké Pavlovice
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 4. 2026