PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s.
ZrušenáAkciová společnostZal. 1992
IČO: 46712062Lužická 133, Česká Kamenice, 40721
Základní údaje
- IČO
- 46712062
- Právní forma
- Akciová společnost
- Datum vzniku
- 1. 7. 1992
- Datum zániku
- 22. 3. 2016
Sídlo
Lužická 133, Česká Kamenice, 40721
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s.?
Společnost PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s. sídlí na adrese Lužická 133, Česká Kamenice, 40721.
Jaké má PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s. IČO?
IČO společnosti PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s. je 46712062.
Kdy vznikla PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s.?
Společnost PAPÍRNA ČESKÁ KAMENICE a.s. vznikla 1. 7. 1992.
Firmy na stejné adrese
- Papírna APIS, s.r.o.Česká Kamenice
- Phoenix sever recykling, s.r.o.Česká Kamenice
- TRANSPEDIA, a.s.Česká Kamenice
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 31. 3. 2026