Stavební podnik Kroměříž a.s.

Zrušená
Akciová společnostZal. 1992
IČO: 46346571Tovačovského 3678, Kroměříž, 76701

Základní údaje

IČO
46346571
Právní forma
Akciová společnost
Datum vzniku
29. 4. 1992
Datum zániku
11. 11. 2016

Sídlo

Tovačovského 3678, Kroměříž, 76701

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Stavební podnik Kroměříž a.s.?

Společnost Stavební podnik Kroměříž a.s. sídlí na adrese Tovačovského 3678, Kroměříž, 76701.

Jaké má Stavební podnik Kroměříž a.s. IČO?

IČO společnosti Stavební podnik Kroměříž a.s. je 46346571.

Kdy vznikla Stavební podnik Kroměříž a.s.?

Společnost Stavební podnik Kroměříž a.s. vznikla 29. 4. 1992.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 16. 4. 2026