Greenways-Zelené cesty v likvidaci

Zrušená
SpolekZal. 2014Neuvedeno
IČO: 46215182Valtice, nám.Svobody

Základní údaje

IČO
46215182
Právní forma
Spolek
Datum vzniku
1. 1. 2014
Datum zániku
19. 7. 2022
Počet zaměstnanců
Neuvedeno

Sídlo

Valtice, nám.Svobody

Rizika a důvěryhodnost

  • Bez insolvenčního řízení
  • Není plátce DPH / údaj nedostupný
  • Zrušená

Finanční přehled

Časté otázky

Kde sídlí Greenways-Zelené cesty v likvidaci?

Společnost Greenways-Zelené cesty v likvidaci sídlí na adrese Valtice, nám.Svobody.

Jaké má Greenways-Zelené cesty v likvidaci IČO?

IČO společnosti Greenways-Zelené cesty v likvidaci je 46215182.

Kdy vznikla Greenways-Zelené cesty v likvidaci?

Společnost Greenways-Zelené cesty v likvidaci vznikla 1. 1. 2014.

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČRData z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.czÚdaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 7. 5. 2026