Profil společnosti

TJ zdravotně postižených Nola Teplice

Aktivní
SpolekZal. 20141–5 zaměstnanců
IČO: 46071423DS: gfzcebrSp. zn.: L 140Zelená 2854, Teplice, 41501

Dalších 5 let historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

14,21 mil. Kč

▲ 88.3 %

Vlastní kapitál 2024

8,116 mil. Kč

▲ 10.3 %

Cizí zdroje 2024

6,09 mil. Kč

▲ 3156.7 %

Míra vlastního kapitálu 2024

57,1 %

▼ 41.4 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20232024
Stálá aktiva6,722 mil. Kč4,193 mil. Kč
Oběžná aktiva823 tis. Kč10,01 mil. Kč
Celková aktiva7,545 mil. Kč14,21 mil. Kč
Vlastní kapitál7,358 mil. Kč8,116 mil. Kč
Cizí zdroje187 tis. Kč6,09 mil. Kč
Dlouhodobé závazky0 Kč0 Kč
Krátkodobé závazky187 tis. Kč6,09 mil. Kč
Pasiva celkem7,545 mil. Kč14,21 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

176 tis. Kč

▲ 66.0 %

Čistý zisk 2024

3,214 mil. Kč

▲ 461.9 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20232024
Tržby106 tis. Kč176 tis. Kč
Provozní výnosy1,028 mil. Kč11,26 mil. Kč
Náklady na prodané zboží955 tis. Kč1,064 mil. Kč
Osobní náklady800 tis. Kč860 tis. Kč
Odpisy20 tis. Kč19 tis. Kč
Provozní zisk−888 tis. Kč4,097 mil. Kč
Finanční výsledek0 Kč0 Kč
Zisk před zdaněním−888 tis. Kč4,097 mil. Kč
Daň z příjmů0 Kč883 tis. Kč
Čistý zisk−888 tis. Kč3,214 mil. Kč
EBITDA−868 tis. Kč4,116 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:03:43.045Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 23. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 17. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 5. 8. 2026