Profil společnosti
MANA travel spol. s r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 19921–5 zaměstnanců
IČO: 45537470DS: xmbjy7tSp. zn.: C 1711Bulharská 61, Trutnov, 54101
Dalších 21 let historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2025
Rozvaha
Aktiva 2025
1,642 mil. Kč
▲ 2.2 %
Vlastní kapitál 2025
1,494 mil. Kč
▲ 3.8 %
Cizí zdroje 2025
148 tis. Kč
▼ 11.4 %
Míra vlastního kapitálu 2025
91 %
▲ 1.5 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2025
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Oběžná aktiva | 1,607 mil. Kč | 1,642 mil. Kč |
| Celková aktiva | 1,607 mil. Kč | 1,642 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 1,44 mil. Kč | 1,494 mil. Kč |
| Cizí zdroje | 167 tis. Kč | 148 tis. Kč |
| Krátkodobé závazky | 167 tis. Kč | 148 tis. Kč |
| Pasiva celkem | 1,607 mil. Kč | 1,642 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2025
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2025
775 tis. Kč
▼ 0.9 %
Čistý zisk 2025
374 tis. Kč
▼ 3.1 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2024 | 2025 |
|---|---|---|
| Tržby | 782 tis. Kč | 775 tis. Kč |
| Provozní výnosy | 782 tis. Kč | 775 tis. Kč |
| Osobní náklady | 0 Kč | 35 tis. Kč |
| Provozní zisk | 489 tis. Kč | 475 tis. Kč |
| Finanční výsledek | −1 tis. Kč | −2 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | 488 tis. Kč | 473 tis. Kč |
| Daň z příjmů | 102 tis. Kč | 99 tis. Kč |
| Čistý zisk | 386 tis. Kč | 374 tis. Kč |
| EBITDA | 489 tis. Kč | 475 tis. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-08-30T01:09:25.155Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 30. 8. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 30. 8. 2026Statutární orgány: synchronizováno 30. 8. 2026Společníci: synchronizováno 30. 8. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 26. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 2. 9. 2026