Thang Nguyen Minh
ZrušenáPodnikající fyzická osobaZal. 1993Neuvedeno
IČO: 44647999Kraslická 123, Lomnice, 35601
Základní údaje
- IČO
- 44647999
- Právní forma
- Podnikající fyzická osoba
- Datum vzniku
- 27. 5. 1993
- Datum zániku
- 25. 3. 1998
- Počet zaměstnanců
- Neuvedeno
Sídlo
Kraslická 123, Lomnice, 35601
Rizika a důvěryhodnost
- Bez insolvenčního řízení
- Není plátce DPH / údaj nedostupný
- Zrušená
Finanční přehled
Žádné finanční údaje
Účetní závěrky čekají na zpracování — zobrazit dokumentyČasté otázky
Kde sídlí Thang Nguyen Minh?
Společnost Thang Nguyen Minh sídlí na adrese Kraslická 123, Lomnice, 35601.
Jaké má Thang Nguyen Minh IČO?
IČO společnosti Thang Nguyen Minh je 44647999.
Kdy vznikla Thang Nguyen Minh?
Společnost Thang Nguyen Minh vznikla 27. 5. 1993.
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 28. 6. 2026Sbírka listin: synchronizováno 11. 5. 2026