Profil společnosti

TJ Stadion Louny, z.s.

Aktivní
SpolekZal. 20141–5 zaměstnanců
IČO: 44223714DS: 6c4yuy4Sp. zn.: L 118K Velodromu 1592, Louny, 44001

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2024

Rozvaha

Aktiva 2024

3,261 mil. Kč

▼ 40.1 %

Vlastní kapitál 2024

2,969 mil. Kč

▼ 44.2 %

Cizí zdroje 2024

292 tis. Kč

▲ 135.5 %

Míra vlastního kapitálu 2024

91 %

▼ 6.8 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2024

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20192024
Stálá aktiva5,131 mil. Kč2,802 mil. Kč
Oběžná aktiva311 tis. Kč459 tis. Kč
Celková aktiva5,442 mil. Kč3,261 mil. Kč
Vlastní kapitál5,318 mil. Kč2,969 mil. Kč
Cizí zdroje124 tis. Kč292 tis. Kč
Dlouhodobé závazky–118 tis. Kč
Krátkodobé závazky124 tis. Kč174 tis. Kč
Pasiva celkem5,442 mil. Kč3,261 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2024

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2024

810 tis. Kč

▲ 100.9 %

Čistý zisk 2024

−589 tis. Kč

▼ 25.3 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20192024
Tržby403 tis. Kč810 tis. Kč
Provozní výnosy1,261 mil. Kč1,495 mil. Kč
Náklady na prodané zboží1,012 mil. Kč1,276 mil. Kč
Osobní náklady156 tis. Kč217 tis. Kč
Odpisy503 tis. Kč492 tis. Kč
Provozní zisk–−589 tis. Kč
Finanční výsledek–0 Kč
Zisk před zdaněním−471 tis. Kč−589 tis. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−471 tis. Kč−589 tis. Kč
EBITDA–−97 tis. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:03:16.512Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 15. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 5. 2026