Profil společnosti

TJ Spartak Čelákovice, z.s.

Aktivní
SpolekZal. 20146–9 zaměstnanců
IČO: 43750567DS: 2q57mj3Sp. zn.: L 2731Masarykova 585, Čelákovice, 25088

Další 1 rok historie zdarma po registraci

Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.

Zaregistrovat se

Nejnovější údaje za rok 2023

Rozvaha

Aktiva 2023

26,75 mil. Kč

▲ 8.5 %

Vlastní kapitál 2023

24,67 mil. Kč

▲ 9.1 %

Cizí zdroje 2023

2,078 mil. Kč

▲ 2.2 %

Míra vlastního kapitálu 2023

92,2 %

▲ 0.5 %

Vývoj rozvahy

Vývoj aktiv a vlastního kapitálu

Aktiva Vlastní kapitál

Rozvaha 2023

Struktura majetku a zdrojů

Rozvaha

Položka20192023
Stálá aktiva22,64 mil. Kč23,72 mil. Kč
Oběžná aktiva2,005 mil. Kč3,027 mil. Kč
Celková aktiva24,65 mil. Kč26,75 mil. Kč
Vlastní kapitál22,61 mil. Kč24,67 mil. Kč
Cizí zdroje2,034 mil. Kč2,078 mil. Kč
Dlouhodobé závazky2 mil. Kč2 mil. Kč
Krátkodobé závazky34 tis. Kč78 tis. Kč
Pasiva celkem24,65 mil. Kč26,75 mil. Kč

Naposledy zveřejněn za rok 2023

Výkaz zisku a ztráty

Tržby 2023

684 tis. Kč

▲ 7.7 %

Čistý zisk 2023

−3,979 mil. Kč

▼ 379.8 %

Vývoj hospodaření

Tržby a čistý zisk

Tržby Čistý zisk

Výkaz zisku a ztráty

Položka20192023
Tržby635 tis. Kč684 tis. Kč
Provozní výnosy1,768 mil. Kč684 tis. Kč
Náklady na prodané zboží2,041 mil. Kč4,146 mil. Kč
Osobní náklady406 tis. Kč343 tis. Kč
Odpisy–0 Kč
Provozní zisk−820 tis. Kč−3,959 mil. Kč
Finanční výsledek−9 tis. Kč−20 tis. Kč
Zisk před zdaněním−829 tis. Kč−3,979 mil. Kč
Daň z příjmů–0 Kč
Čistý zisk−829 tis. Kč−3,979 mil. Kč
EBITDA−820 tis. Kč−3,959 mil. Kč

Export finančních dat

Zdroje a upozornění

  • Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
  • Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-10-11T01:07:01.492Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
  • Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
  • GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.

Zdroje dat

ARES: synchronizováno 11. 10. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 11. 10. 2026Statutární orgány: synchronizováno 11. 10. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 30. 9. 2026Registr DPH: synchronizováno 15. 10. 2026Sbírka listin: synchronizováno 23. 6. 2026