Profil společnosti
MLÝN ČISTÁ, spol. s r.o.
AktivníSpolečnost s ručením omezenýmZal. 199125–49 zaměstnanců
IČO: 43002439DIČ: CZ43002439plátce DPHDS: jjqm7juSp. zn.: C 37135. května 1137, Praha, 14000
Další 3 roky historie zdarma po registraci
Po registraci uvidíte 3 roky historie. Premium odemkne 5 let.
Nejnovější údaje za rok 2022
Rozvaha
Aktiva 2022
17,79 mil. Kč
▼ 10.9 %
Vlastní kapitál 2022
−774 tis. Kč
▼ 135.1 %
Cizí zdroje 2022
18,56 mil. Kč
▲ 4.6 %
Míra vlastního kapitálu 2022
-4,4 %
▼ 139.3 %
Vývoj rozvahy
Vývoj aktiv a vlastního kapitálu
Aktiva Vlastní kapitál
Rozvaha 2022
Struktura majetku a zdrojů
Rozvaha
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Stálá aktiva | 8,244 mil. Kč | 8,244 mil. Kč |
| Oběžná aktiva | 11,71 mil. Kč | 9,536 mil. Kč |
| Celková aktiva | 19,96 mil. Kč | 17,79 mil. Kč |
| Vlastní kapitál | 2,208 mil. Kč | −774 tis. Kč |
| Cizí zdroje | 17,75 mil. Kč | 18,56 mil. Kč |
| Krátkodobé závazky | 17,75 mil. Kč | 18,56 mil. Kč |
| Pasiva celkem | 19,96 mil. Kč | 17,79 mil. Kč |
Naposledy zveřejněn za rok 2022
Výkaz zisku a ztráty
Tržby 2022
243,7 mil. Kč
▲ 41.2 %
Čistý zisk 2022
−2,982 mil. Kč
▲ 8.6 %
Vývoj hospodaření
Tržby a čistý zisk
Tržby Čistý zisk
Výkaz zisku a ztráty
| Položka | 2021 | 2022 |
|---|---|---|
| Tržby | 172,6 mil. Kč | 243,7 mil. Kč |
| Provozní výnosy | 172,7 mil. Kč | 247,2 mil. Kč |
| Náklady na prodané zboží | 162,6 mil. Kč | 236 mil. Kč |
| Osobní náklady | 13,3 mil. Kč | 13,47 mil. Kč |
| Odpisy | 0 Kč | 0 Kč |
| Provozní zisk | −3,219 mil. Kč | −2,582 mil. Kč |
| Finanční výsledek | −44 tis. Kč | −400 tis. Kč |
| Zisk před zdaněním | −3,263 mil. Kč | −2,982 mil. Kč |
| Čistý zisk | −3,263 mil. Kč | −2,982 mil. Kč |
| EBITDA | −3,219 mil. Kč | −2,582 mil. Kč |
Export finančních dat
Zdroje a upozornění
- Administrativní registr ekonomických subjektů (ARES), Ministerstvo financí ČR — Data z registru ARES mají informativní charakter.
- Obchodní rejstřík a Sbírka listin, justice.cz (aktualizováno: 2026-09-06T01:46:06.760Z) — Údaje z obchodního rejstříku mají informativní charakter. Právně závazné jsou pouze údaje zveřejněné ve Sbírce listin.
- Registr DPH (ADIS), Finanční správa ČR (aktualizováno: 2026-09-04T06:26:06.448Z) — Příznak nespolehlivosti zobrazujeme registrovaným uživatelům pouze po nedávném ověření. Před uskutečněním platby ověřte aktuální stav přímo u Finanční správy.
- Sbírka listin, justice.cz — zpracováno pomocí AI extrakce — Finanční údaje byly automaticky extrahovány z veřejně dostupných účetních závěrek. Přesnost závisí na kvalitě zdrojového dokumentu. Ověřte prosím proti originálu.
- GDPR — Osobní údaje statutárních orgánů a společníků jsou zpracovávány na základě oprávněného zájmu (GDPR čl. 6 odst. 1 písm. f) z veřejně dostupných rejstříků. Opravu, omezení nebo námitku lze uplatnit přes odkaz u údaje nebo na privacy@firmindex.cz.
Zdroje dat
ARES: synchronizováno 6. 9. 2026Obchodní rejstřík (OR): synchronizováno 6. 9. 2026Statutární orgány: synchronizováno 6. 9. 2026Společníci: synchronizováno 6. 9. 2026Živnostenský rejstřík: synchronizováno 19. 8. 2026Registr DPH: synchronizováno 4. 9. 2026Sbírka listin: synchronizováno 4. 7. 2026